1 / 2
Prodavam MacBook Pro 15 - mid2017
750 €
24.09.2022 18:03

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam perfektno sochuvan MacBook Pro 15-Inch "Core i7" 2.8 Touch/Mid-2017 touchbar, so Intel HD Graphics 630 + Radeon Pro 555 2GB, + originalen polnach.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078206226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам