1 / 2
lusteri
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2021 16:52

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Se prodavaat polovni ispravni lusteri. Prakjam po kargo.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Oglasuvach
Потврден огласувач
079204558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам