1 / 7
Volvo s60
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2021 11:06

Виница / Виница

Марка:

Volvo

Модел:

S60

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava volvo s60 2.4d5 2003god 120kw/163ks registrirano so napraven komplet golem servis full oprema moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078830385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам