1 / 1
Се продава плац
1 МКД
24.03.2023 00:11

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1366 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац (1366 М2) во област Домовица над индустриското школо во Кавадарци. ( плац 5338/1 и 5338/8) Плацот е погоден за изградба на 2 куќи или зграда. Цена по договор. Информации после 15 часот на тел 077/ 705 706 , Никола

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077705706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам