1 / 3
Fiskalen aparat-kasa i marker-termalen printer
200 €
21.05.2022 12:03

Кисела Вода / Скопје

Se prodava malce koristen fiskalen aparat i marker
synergy sy250
150€
Bixolon
50€

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072309792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам