1 / 4
Masina za toaletna hartija
500 €
Цената е фиксна
28.01.2022 23:05

Кавадарци / Кавадарци

Funkcionalna masina za proizvodstvo na toaletna hartija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
075236182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам