1 / 1
Комода со 4 фиоки
2.500 МКД
01.02.2021 23:30

Карпош / Скопје

Комода со 4 фиоки
112.5 х 47.5 см

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Д.
Потврден огласувач
078351711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам