1 / 11
kuca *PALATA* so dva posebni vleza
395.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 11:38

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

14

Квадратура:

700 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!
golema semejna kuća,so 2 posebni vleza

-kućata e na 4 kata eden vlez,i 4 kata drug vlez
-se prodava skroz opremena kako sto se gleda na slikite

>>>idealna za 2 braća,pogolema familija<<<za podetalni informacii : 078 271 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

eftina kuca sproti BOLNICA vo Tetovo

125000 €

CHANAK PRODAVA NOVA kuća vo Gorna Čaršija KOMPETNO OPREMENA

209999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам