1 / 12
BMW E34 525TDS 140KS SO FULL OPREMA
2.499 €
22.07.2021 12:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam bmw e34 525 tds 140ks proizvedeno 1994godina so full oprema
-klima ured
-m5 farovi orginalni hella
-abs kocnici
-servo volan
-siber krov
-elektirka na stkla
-cd radio
-elektrika na retrovizori
-centralna brava
-alumisnki bandasi 15ki
kolata e perfektna socuvana nema gebnatina na nea nema nikade pokazano, nemalo nikakvi havarii udari ili menuvani delovi do sega, cuvano maksimalno za godinite ispravno 100% servisirano ulje,filtri,prednica.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам