1 / 5
limovi za pcelari
1 €
02.12.2022 19:44

Кавадарци / Кавадарци

se prodavat novi pecatarski limovi so dimenzija 1050 x795 mm pogodni za pokrivanje na pcelni sandaci , istite se novi ne koristeni pakuvani po 50

Категорија: Останато

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
070528346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам