1 / 1
Се продава плац/трошна куќа
15.000 €
02.02.2021 11:35

Валандово

Квадратура:

154 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во центарот на с.Удово (Валандовско), спроти Културниот дом. 154м2 (74м2 за куќа и 80м2 двор). Селото е во близина на реката Вардар; се наоѓа на околу 10км од Валандово, а 30км до Дојран и границата со Грција.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Џени
Потврден огласувач
070742945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам