1 / 1
prodavam ladnjak za opel astra 1.4
15 €
04.07.2022 18:10

Битола / Битола

ladnjak za opel astra 1.4 benzin so klima, ladnjakot pusta na gorniot del na plastikata mozi da se zalepi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070554051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам