1 / 3
ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori
6.700 €
26.09.2022 09:10

Охрид / Охрид

Квадратура:

16 m²

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori vo zgradata do kruzniot tek

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Renoviran i namesten stan na ul.Arif Mustafa

45 €

ЧОЈС-Stan vo centar na Turisticka

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам