1 / 3
Delovi za Ford Fiesta 1.3
По Договор
06.08.2022 08:19

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi za Ford Fiesta 1.3 Benzin/Plin
Za Poveke inf na tel:
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075 536 945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам