1 / 8
aparat za zavaruvanje / апарат за заварување
120 €
Цената е фиксна
02.02.2021 21:33

Битола / Битола

aparat za zavaruvanje mnogu malku koristen i samo za domasni potrebi cenata e fiksna. 📞 076609000 (mozna zamena za kosacka za treva na benzin)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Мице
Потврден огласувач
telefon.vo.oglasot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам