1 / 3
RENO TWINGO DELOVI
1 €
27.05.2023 16:54

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se ima motor na kola vo topsostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам