1 / 3
RENO TWINGI DELOVI
1 €
26.01.2023 16:35

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

11624

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se stovi treba ima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам