1 / 5
Се продава куќа
1 €
08.12.2022 08:11

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000000

Година на реновирање:

2000000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Borka Talev Modernoto br2

Се продава куќа повеќе информации на тел.
*** 070 382 868 ***

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
076478353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам