1 / 3
Охридски Бисери комплет - Ѓердан и обетки
85 €
Цената не е фиксна
03.02.2021 10:37

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Охридски Бисери од Фамилија Талеви
Во оригинална опаковка, со сетрификат
47 cm / 8 mm

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Бисер накит / Разно

Се продава од:

Julijana
Потврден огласувач
38977722302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам