1 / 1
Asus Memopad
2.990 МКД
Цената е фиксна
03.02.2021 13:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Asus

Големина на екранот:

7" инчи

Se prodava NOV tablet Asus Memopad 7

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Niko Fon
Jane Sandanski 79
Потврден огласувач
077/444-044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам