1 / 5
MICHAEL KORS ташна
180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2021 13:17

Скопје Центар / Скопје

MICHAEL KORS ташна со опции за кратка и долга рачка. Повеќе прегради од внатре. Носена неколку пати, одлично сочувана.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
070888838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам