1 / 12
TRAKTORI I PRIKLUCNI MASHINI
1 €
Цената е фиксна
18.02.2021 13:00

Свети Николе / Свети Николе

Prodavam traktor Fiat 640 LANDINI 7550
2tifona za navodnuvanje i Baliracki

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078368810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам