Нудам работа во Словенија.
5 МКД
10.10.2021 15:03

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

nudam rabota vo fabrika za paleti vo slovenija
Информации на вибер број - 0038630307918
- Стефан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
0038630307918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам