Baram cimerka
1 МКД
03.02.2021 17:39

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Barame cimerka za vo trosoben stan na odlicna lokacija (blizu novata bolnica) vo Strumica. Stanot ima dve spalni sobi, zaednicki dneven prestoj, kujna so trpezarija i kupatilo.
Za poveke informacii na tel.078-226-958.
Aleksandra

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Aleksandra U
Потврден огласувач
078226958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам