1 / 7
Trosed i drvena komoda so vitrina
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2021 19:30

Штип / Штип

Trosed spusten195x190 sobran 100x190 9000den
Komoda 155x75x50,vitrina 167x130x35 9000den
Tel 077 689 259

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077689259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам