1 / 12
Kuka NA PAT ZA OSOJ
1 €
24.11.2021 07:44

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

112 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надворешна фурна со дворно место и парк.1300M2'
Прв спрат 54 м2 - дневна со камин, трпезариja и куjна + спална + 2 купатила.
Помошна просториjа за перална и сушара
Втор спрат 58 м2 - две спални + две тераси / едната со изглед кон густа гориста местност/.
Надворешна куjна 19 м2 - целостно наместена куjна.
Надворешна фурна
Перфектно поддржуван парк.
Куката е на многу тивко и приjатно место, во исто време многу близу до центарот на градот.

Контакт: Влатко 070 /318-320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

1 €

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам