1 / 1
Дипломиран дефектолог бара работа на скратено работно време
600 МКД
16.09.2021 14:41

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Дипломиран дефектолог бара работа на скратено работно време за чување и правилна грижа за деца, може и индивидуални часови (во семејство)
Работно време попладне после 15h
Стручна и професионална со максимална посветеност во правилната грижа и воспитување на децата.Перфектно искуство и препораки.
Родители,секогаш изберете стручна и професионална личност од доверба за да бидете спокојни дека вашето дете го оставате на безбедно.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
078208327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам