1 / 8
Продавам чамец Тримаран модел Super Shark
600 €
04.04.2021 18:03

Аеродром / Скопје

Должина 3,30м
Ширина 1,40м
Тежина 75-80м
Носивост 2-3 особи
Можно транспортирање на кров на кола
Подетални информации на 078 338 083 Мирко

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
078338083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам