1 / 7
iPhone 6 plus
120 €
15.04.2021 12:23

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6 plus

Боја:

Silver

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na ekran / baterija ili druga intervencija (voopsto ne e otvoran), so eden zbor FABRIKA.

So nego sleduva:
- kompletnoto pakuvanje
- orginalen polnac i slusalki
- 5 maski

Moze da se vidi Ohrid / Kicevo
075540194
Kontakt posle 17h.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075540194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам