1 / 12
Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski
110.000 €
03.08.2022 10:50

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

252 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

27 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣

🧮Vo kvadratura od 252m2, gi ima slednite prostorii:⁣

🛋️2 Dnevni sobi⁣
🍴Kujna i trpezarija⁣
🛏️4 Spalni sobi⁣
🛁3 toaleti ⁣
🌇2 balkoni⁣
🌇terasa⁣

Vkupnata kvadratura na dvorot iznesuva 27m2.⁣

✔️Podrum ⁣

🧭Orientacija: jugozapad⁣

💶Cena: 110.000 evra.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-41/20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2 SKOPJE

240000 €

Kukja od 120m2 vo Tetovo

56000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам