1 / 6
iPhone 7 plus
200 €
09.04.2021 12:42

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7 plus

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da se vidi i na slikite. Baterijata e nova, drzi povekje od den.

So nego sleduva:
- kompletno pakuvanje
- orginalen polnac
- 5 maski

Moze da se vidi Ohrid / Kicevo
075540194
Kontakt polse 17h.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075540194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам