1 / 5
avtomatska masina za bocni letvicki
3.800 €
14.11.2022 08:42

Битола / Битола

se prodava avtomatska masina za izrabotka na bocni letvicki (tri frezi),kapacitet od 700 do 1500letvicki na sat.
Masina e koristena 2 godini.
Cena 3800

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Dragisa
Потврден огласувач
076668516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам