1 / 2
Dell OFFICE PC - so I5 Procesor (odlicen za onlajn nastava)
8.000 МКД
Цената не е фиксна
19.08.2021 14:00

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba.
Ima WINDOWS 10 so OFFICE 2019 aktivirani...
Performanci:
CPU: iNTEL i5 3470s 2.9 - 3.6 GHz
Mobo: Stock Dell
RAM: 4 GB DDR3
HDD: 250 GB 5400 RPM

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Matrix Computers
Потврден огласувач
070531106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам