1 / 7
Bmw 320d 2004 redizajn za delovi
111 €
12.05.2022 20:09

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам