1 / 3
Plac za vikendici
65 €
12.05.2022 23:03

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo mavrovo kp. 1387/16, 993 m2 ekstra lokacia i dobar pogled obezbeden pat vo gradezen reon

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
070378797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам