1 / 12
Touran 1.6 diz 6 brz 2012
1 €
01.12.2021 11:59

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Touranot e maksimalno socuvano so skoro ful oprema
Sedista 7
4 novi zimski sava eakimo s3+

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

shain
Потврден огласувач
070320200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам