1 / 11
MAN TGX 18.440 Dizel 2011god euro5,
16.000 €
05.02.2021 11:47

Виница / Виница

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakvi zabelezki.Moze da se vide vo sekoe vreme!
Tel za kontakt 077946550

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

AUTOSTRUJA
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам