1 / 12
VW Passat 4 motion (4x4)
1.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2021 13:23

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava VW Passat 2.5 V6 4 motion (4x4) 110kw ili 150hp Automatic! So visoko nivo na oprema.
Voziloto e servisirano, redoven servis napraven so site filtri, preden trap kompletno smenet.
4 Novi zimski gumi 205/70/15.
Za Kesh extra cena!
Mozna zamena so realni ponudi...

Povekje info:
Teodor: 078 988 610

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Teodor
Потврден огласувач
078988610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам