1 / 3
Se prodava kamijon reno 460 konja
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2021 20:19

Штип / Штип

Se prodava kamion cena vo gotovo,a 25,000€ na rati 30,000€.Se prodava kompletno so firma,prikolica,svarc muler 2010.
Kamion =2015
Konji 460
Evro 6
Kilometri 670000
+436608195529viber


Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Manuel
Потврден огласувач
075566331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам