1 / 5
Fiokar
9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2021 15:24

Охрид / Охрид

Odlicno zacuvan i prakticen za doma,kancelarija..

Категорија: Останато

Се продава од:

Monika Gerasimoska
Потврден огласувач
072240757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам