1 / 3
Pro Wax 100 Апарат за топење на восок+гратис восок
579 МКД
Цената е фиксна
05.02.2021 15:27

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок+гратис восок+бесплатна достава за само 579 денари


☎️Нарачајте во инбокс или на тел 078 930 335 (достапни и на вибер)
🌐www.onlineshopping.mk


Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да се прилагоди од 0 степен до 55 степени, погоден за сите видови на восок исто така доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење чоколадо, фонду, шеќер и слично.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам