1 / 2
УРБАН ЛИВИНГ продава земјиште на атрактивна локација
350.000 €
05.02.2021 17:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

730 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште со површина од 730м2 на атрактивна локација во Тафталиџе 2. Достапност од две улици и има две маркици за градење .
НАПОМЕНА: Супер погодно за инвеститори !
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА D972

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам