1 / 6
Hyundai i20
5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2021 11:30

Делчево / Делчево

Марка:

Hyundai

Модел:

i20

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se provava Hyundai i20 2014 god.1.4 benzin odlicno socuvan so samo 65 000 km na bg. tabli info na tel .075 260 942

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075260874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам