1 / 2
bushenje vo plocha
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 10:50

Аеродром / Скопје

bushenje na dupki vo plocha betonsko platno armiran beton niz cela makedonija

bushenje dupki do f 400 dlabina 600mm

f 400

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077859688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам