1 / 3
prodavam studio
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2022 22:54

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

prodavam studio marka Thorn Americko
studioto ima komponenti
pojacalo, kasetofon, radio,
zvucnici 2x 30 w
cena, komplet 300 evra
tel 078-998-235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Baram Jugo vo zamena za slednoto

1 €

ozvucuvanje za delovni objekti

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам