1 / 10
Multifunkciski saat Termometar Kompas Visinometar Barometar
2.490 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 13:23

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Мултифункциски дигитален саат Skmei 1358, црна боја:
- Компас
- Барометар
- Висинометар
- Термометар
- Временска прогноза
- Педометар
- Калориметар
- Метроном
- Покажува две времиња
- Штоперка
- Тајмер
- Да аларми
- Сигнал на секој саат
- Датум
- Позадинско светло
- Водоотпорен за секојдневни активности

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам