1 / 12
LED SVETLA
По Договор
16.06.2022 21:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

LED PANELI
PREMIUM QUALITY
. . .
LED SVETLA
VNATRESNI I
NADVORESNI PANELI
DOSTAPNA SEKOJA DIMENZIJA I FORMA
. . .
FORMA KRUG
30 cm
60 cm
. . .
FORMA KOCKA
30x30 cm
60x60 cm
. . .
EXTRA KVALITET
VISOKA TRAJNOST
GOLEMA ZASTEDA NA ENERGIJA
ISO: 9001-2000
RoHS
. . .
DOSTAVA DR ADRESA

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

PREMIUM PRODUCT
Потврден огласувач
078222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам