1 / 2
hyundai akcent DELOVI
1 €
30.06.2022 12:46

Македонски Брод

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

11624

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ima se po kestra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам