1 / 5
Shitet shtepi
50.000 €
06.02.2021 17:09

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

159 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Serov Cair

Shitet shtepi ne lagjen Serov perball qajtores JUVENTUS
Parcela esht 160m2
3 dhoma
1 kuzhin
1 banjo
1 podrum
+ duqan perpara
Kontakt: 071358405

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bashkim
Потврден огласувач
071358405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам