Baram rabota sto i da e
20 €
Цената е фиксна
25.12.2021 19:46

Кавадарци / Кавадарци

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota sto i da e moze i kako sofer za B C E kategorija
Rabotam se i sesto se razbiram za povejce raboti
Tel 076 800 170

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076800170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам